برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی کتاب

برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی کتاب

یک نرم افزار را می توان مشتمل بر مجموعه ای از اشیاء در نظر گرفت که هر یک پتانسیل های لازم را ارائه و با بخدمت گرفتن آنان و بهره گیری از پتانسیل های موجود زمینه نیل به اهداف مورد نظر فراهم خواهد شد

دانلود برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی کتاب

فروشگاه اینترنتی کتاب
فروشگاه اینترنتی
برنامه نویسی
برنامه نویسی شی گرا
عملگرها
دسته بندی کامپیوتر و IT
فرمت فایل doc
حجم فایل 1566 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 71

یک نرم افزار را می توان مشتمل بر مجموعه ای از اشیاء در نظر گرفت که هر یک پتانسیل های لازم را ارائه و با بخدمت گرفتن آنان و بهره گیری از پتانسیل های موجود زمینه نیل به اهداف مورد نظر فراهم خواهد شد.

ابزارهای مورد استفاده در این سیستم عبارتند از:

1-Visual Studio.Net

2-SQL Server

که در ادامه به به توضیح هر یک می پردازیم.

فهرست مطالب

چکیده:1

مقدمه :2

فصل اول : کلیات.. 3

1- C#.Net :4

1-1 مقدمه ای بر برنامه نویسی شی گراء در دات نت.. 4

سی شارپ دات نت و برنامه نویسی شی گراء7

الف) برنامه نویسی شی گرا7

ب) انتزاع ( abstraction )8

د) توارث (inheritance)11

هـ )چند ریختی ( polymorphism )12

و) فریمورک دات نت.. 15

ز)CLRو قابلیت های آن. 16

ح) سیستم CTS. 18

ط) سیستم CLS(Common Language Specification)19

چرا به دات نت احتیاج داریم ؟. 19

1-4 مقدمه ای بر C#.Net. 24

چرا C# :25

C# و سایر زبان های برنامه نویسی :28

2- SQL Server. 30

2-1 مقدمه ای بر SQL Server. 30

معرفی SQLو دستورات عمومی آن :34

Select Last name from persons. 34

2-3 عملگر ها در SQL. 35

دستور Insert :36

تجزیه و تحلیل پروژه38

کلاس Entity. 39

کلاس فرمها40

کلاس انتخاب فرمها41

کلاس کنترلی.. 42

کلاس جستجو. 43

کلاس پایگاه داده44

Use Case Diagram.. 45

Sequence diagram.. 46

Collabration Diagram.. 47

Activity diagram.. 48

جداول:49

شرح وب سایت.. 54

فرم اصلی :54

ثبت نام :55

بخش مدیر :56

ورود نویسنده :56

ورود زیر مجموعه :57

ورود موضوع :58

ورود انتشارات :59

ورود کتاب :60

مشاهده مشتریان :61

مشاهده سفارشات :62

آرشیو فروش :63

اعضای سایت : سفارش کتاب :64

دانلود برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی کتاب

تمدن اسلامی چکیده تمدّن اسلامی از زوایا و ابعاد گوناگون مورد توجه اندیشمندان واقع شده و کتاب ها و مق

تمدن اسلامی چکیده تمدّن اسلامی از زوایا و ابعاد گوناگون مورد توجه اندیشمندان واقع شده و کتاب ها و مقالات متعدّد و متنوّعی در این زمینه به رشته تحر

بیمارستان شهید محمد علی ‌رجایی با اهدا‌‌ی زمین وبنا توسط مرحوم یدالله دهستانی وبا مالكیت دولتی از سال 1345درحصارك كرج به صورت درمانگاه شروع به كارنموده است

دانلود تمدن اسلامی چکیده تمدّن اسلامی از زوایا و ابعاد گوناگون مورد توجه اندیشمندان واقع شده و کتاب ها و مقالات متعدّد و متنوّعی در این زمینه به رشته تحر

گزارش كارآموزی
رشته حسابداری
گزارش كارآموزی رشته حسابداری در بیمارستان شهید رجایی كرج
دانلود گزارش كارآموزی
كارآموزی
گزارش كارآموزی رشته حسابداری
دانلود گزارش كارآموزی رشته حسابداری
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل doc
حجم فایل 68 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 84

گزارش كارآموزی رشته حسابداری در بیمارستان شهید رجایی كرج


تاریخچه:
بیمارستان شهید محمد علی ‌رجایی با اهدا‌‌ی زمین وبنا توسط مرحوم یدالله دهستانی وبا مالكیت دولتی از سال 1345درحصارك كرج به صورت درمانگاه شروع به كارنموده است. از سال 1361 با دایرنمودن بخش داخلی و اورژانس با تعداد 100 تخت به فعالیت خود ادامه داده است ، زیر بنای بیمارستان در ابتدا ،1374 متر مربع بوده ، كه با گسترش فضای فیزیكی‌در سالهای 66 و 77 هم اكنون مساحت كل زمین بیمارستان 7750 متر مربع و زیر بنای 6000 متر مربع میباشد.
درحال حاضر با ایجاد تمهیداتی پروژه های سی تی اسكن ،گاما اسكن ( پزشكی هسته‌ای ) جراحی قلب بازوآنژیوگرافی وفیزیوتراپی‌درحال راه اندازی می باشدكه با مساعدت افراد خیردرقالب شركتهای خاور میانه و… صورت خواهد گرفت .
بخش ها:
بیمارستان شهید رجایی با 192 تخت مصوب و 133 تخت فعال دارای بخش های داخلی زنان و مردان (داخلی عفونی و داخلی مغز و اعصاب ) ، بخش های ویژه ( سی تی یووپست سی سی یو و آی سی یو ) بخش دیالیز و بخش فوریت های پزشكی بوده و آماده ی ارائه ی خدمات به مراجعین محترم می باشد .
بخش های داخلی :
بخش های داخلی زنان و مردان با داشتن 62 تخت فعال دردوبخش مجزا با به‌كارگیری متخصصین سرشناس وخوشنام درگرایش های داخلی ، عفونی‌، داخلی مغزواعصاب ، رادیولوژی ، گوارش ، نفرولوژی، وپرستاران ما‌هرو ورزیده باداشتن امكانات وتجهیزات پزشكی وغیرپزشكی به مراجعین سرویس دهی نموده وبه منظور بهبودكیفی وضعیت ساختمانی وتجهیزاتی به صورت‌روزانه ، ماهیانه و سالیانه تحت نظارت وبازرسی سوپروایزران بیمارستان بوده است وطبق برنامه ریزی واجرای مناسب صورت می گیرد .

بخش های سی سی یوو پست سی سی یو :
بیمارستان شهید رجایی با داشتن‌دو بخش سی سی یو و دو بخش پست سی سی یو واتاق پیسینگ به‌عنوان بزرگترین بلوك غرب استان تهران پذیرای بیماران عزیز بوده و با به كارگیری پزشكان وپرستاران دلسوزوآخرین دستاورهای‌ تجهیزات پزشكی‌درراستای ارائه ی خدمات مربوط فعالیت می كند .
بخش آی سی یو:
بیمارستان شهید رجایی در سطح شهرستان كرج به عنوان تنها مركز درمانی دارای بخش آی سی یو داخلی می باشد.
بخش دیالیز :
این بخش با به كارگیری پزشك فوق تخصص نفرولوژی و پرستاران آموزش دیده در قالب چهار شیفت كاری درتمام ایام هفته نسبت به ارائه ی سرویس به بیماران دیالیزی اقدام می نمایند. 
بخش فوریت های پزشكی :
بخش فوریتهای پزشكی با داشتن 18 تخت فعال درقالب اتاق های احیاء قلبی، ریوی، تحت نظر، نوار قلب ،تزریقات وداروخانه ی اورژانس به صورت شبانه‌روزی فعال بوده و با به‌كارگیری پزشكان عمومی به ارائه‌ی خدمات درمانی به بیماران مبادرت می ورزد .
كلینیك های تخصصی:
كلینیك تخصصی ‌بیمارستان شهید رجایی طبق برنامه‌ی تنظیم شده درتمام ایام هفته به‌ جزایام تعطیل جهت انجام خدمت به عموم مردم آماده بوده وشامل تخصص‌های زیر میباشد :
 

فهرست:
مقدمه
فصل اول
تاریخچه
بخش ها
كلینیك های تخصصی
شركتها و سازمانهای طرف قرارداد با بیمارستان
نیروی انسانی
چارت سازمانی
شرح وظایف امور مالی
شرح وظایف امور اداری
فصل دوم
بخش اول : اصول حسابداری
مراحل به بارآمدن هزینه
تنظیم اسناد حسابداری
نمونه سند هزینه فرم 
توضیحات سند هزینه فرم
نمونه مثال های سند هزینه
توضیحات
نمونه مثال های روكش سند
ثبت دفتر روزنا مه
انتقال به دفاتر كل 
بخش دوم: طرح كارانه ی پزشكان
طرح كارانه ی پزشكان
نمونه مثالی از طرح كارانه
توضیحات طرح
بخش سوم: حقوق و دستمزد
توضیحات حكم كارگزینی
نمونه مثال هایی از حقوق و دستمزد
فصل سوم 
نمونه ی كلی یك سند هزینه 
سند حسابداری مربوط به سند صفحه ی 31
سند حسابداری طرح كارانه ی پزشكان در مهر 84 مربوط به مثال صفحه 59 
سند حسابداری پرداخت حقوق پرسنل در آبان 1385
ضمایم

دانلود تمدن اسلامی چکیده تمدّن اسلامی از زوایا و ابعاد گوناگون مورد توجه اندیشمندان واقع شده و کتاب ها و مقالات متعدّد و متنوّعی در این زمینه به رشته تحر

ترکیب مدار ترمز از کتاب Brake System

ترکیب مدار ترمز از کتاب Brake System

مقررات قانونی سیستم انتقال دو مداره را (انتقال نیرو) به عنوان جز ضروری تعیین می کند DIN 74000 پنج حالت مشخص کرده است که در مدارهای (ضربدری) و (موازی) استفاده می شوند

دانلود ترکیب مدار ترمز از کتاب Brake System

ترکیب
مدار ترمز
Brake System
تحقیق 
پژوهش 
مقاله 
پروژه 
دانلود تحقیق 
دانلود پژوهش 
دانلود مقاله 
دانلود پروژه
دسته بندی برق
فرمت فایل doc
حجم فایل 773 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 38

ترکیب مدار ترمز از کتاب  Brake System

 

ترکیب مدار ترمز:
مقررات قانونی سیستم انتقال دو مداره را (انتقال نیرو) به عنوان جز ضروری تعیین می کند. DIN 74000 پنج حالت مشخص کرده است که در مدارهای (ضربدری) و (موازی) استفاده می شوند . نحوه نصب شیلنگهای روغن ، اتصالات، محفظه‌ها و وسایل آب بندی دینامیک و ثابت در ترکیب قرار گرفتن آن در یک مدار ترمز توضیح داده شده است . گاهی مواقع اشکال و نقصان در یک قسمت از مدارهای HH,HI,LL باعث از بین رفتن ترمز یک چرخ شده که خود می تواند به از بین رفتن کل مدارهای موجود بینجامد.
معمولا اتومبیلی که بیشتر وزن خود را در جلو دارد از مدار ترکیب ضربدری  بهره می‌برد برای تاثیرات ترمز ثانوی فراهم می کند. طرح | | برای وسایل نقلیه دراتومبیلهای سنگین و نیمه سنگین و کامیونت‌ها مورد استفاده دارند . 
نوع | |
مدارهای جداگانه برای جلو واکسل عقب- یک مدار در چرخهای جلو عمل می کند و دیگری در عقب. (شکلl a) 
نوع 
طرح توزیع قطری. هر کدام از مدارها در یک چرخ جلو و در جهت مخالف در عقب می‌باشد.شکل(lb) 
نوع HI
یک مدار در جلو و یک مدار ثانوی دیگر برای چرخهای جلو وعقب می باشد. یک مدار ترمز در هر دو محور عمل می کنند در حالی که بقیه فعالیتها فقط در چرخ جلو عمل می نماید. (شکلlc)
نوع LL 
جلو و عقب / جلو و طرح توزیع عقب. هر کدام از مدارهای ترمز در روی هر دو چرخ جلو و یکی از چرخهای عقب (شکلle) عمل می نماید.
نوع HH
جلو و عقب/ جلو و طرح توزیع عقب. هر کدام از مدارها بر روی هر دوی چرخهای جلو وعقب عمل می نماید.

سر خوردن
( کتاب سیستم ترمزهای اتومبیل)
هنگامی که اتومبیل دور می زند ، چرخهای جلو به طرفی که با آن روبرو هستند حرکت حرکت نمی کنند . زاویه بین جهت حرکت و جهتی که چرخهای جلو با آن روبرو هستند به نام زاویه لغزش خوانده می شوند . بنابراین ، تایرها در نزدیکی نواحی تماس خود با زمین پیچیدگی حاصل می کنند . این سطوح به جای اینکه بیضی شکل باشند ، غیر قرینه هستند . نیروی کنج حاصله بستگی به زاویه لغزش دارد که به نوبه خود در اثر وجود چسبندگی ، به حد معینی محدود می شود . زیرا اگر چسبندگی به حد خود برسد تایر در محل تماس خود سر می خورد تا کم و بیش حالت بیضی شکل اثر خود را حفظ کند . در این حالت ، تایر دیگر پیچیدگی بیشتر نمی پذیرد، و از این به بعد هم دیگر نیروی کنج دهنده کافی ایجاد نخواهد کرد . بنابراین ، اگر یک بار چرخ سر بخورد اتومبیل دیگر از فرمان تبعیت نخواهد کرد . 
در صورتی که ترمز شدیدا اعمال شود و شتاب کند کننده شگفت انگیزی ایجاد گردد ، اگر راننده در آخرین لحظه نتواند بر فرمان تسلط یابد و خود را در مسیر صحیح قرار دهد ، هم جبهه مقابل و هم طرفین جاده مواجه با خطر انحراف خودرو خواهد بود . 
این شتابهای کند کننده ، به خصوص در سرعتهای زیاد و هنگامی که چسبندگی تقلیل پیدا کرده است خیلی خطرناکتر خواهد بود . 
منحنی‌ها در شکل 2 نشان می دهد که برای انواع مختلفی از سطوح جاده، چگونه ضریب اصطکاک و با آن عمل ترمز کردن به حداکثر میزان بعنوان یک عملکرد فشار ترمز افزایش می یابد. در یک خودرو بدون ABS؛ فشار ترمز می تواند بیش از این میزان حداکثر افزایش یابد به گونه ای که ترمز مجدد بالا فاصله صورت می گیرد. نتیجه شکل تایر بدین معنی است که تکه ارتباطی بین لغزنده و سطح جاده تا حدی افزایش می یابد که ضریب اصطکاک شروع به کاهش می نماید و لغزش ترمز افزایش می یابد. در نهایت، چرخها قفل می گردد. (نقطه B).

فرایندهای اصطکاکی می تواند به دو اصطکاک استاتیک (ساکن) و متغیر تقسیم می شود. اصطکاک (مالش) ساکن برای توده‌های جامد بیشتر از اصطکاک متغیر است. همانطور که این مطلب تلویحا بیان می‌دارد، شرایطی وجود دارد که تحت آن شرایط ضریب اصطکاک در تایر لاستیک در حال دوران بیشتر از زمانی است که چرخ قفل شده است فرایند‌های متغیر هم زمانی رخ می‌دهد که تایر لاستیکی دوران می‌نماید. از این شرایط با نام سرخوردگی یاد می‌شود چگونگی اتفاق افتادن سریع این نقطه می‌تواند از کاهش شیب در منحنی اصطکاک در شکل 3 دیده شود. ، مرحله ای را نشان می‌دهد که در آن سرعت جنبی چرخ‌ها VR از سرعت خودرو (VF) عقب می‌ماند. چه خودرو یا سیستم ABS تجهیز شده باشد یا نه، اکثر ترمزها در منطقه ثابت در طرف چپ میدان کنترل ABS باقی می‌ماند. ABS تنها در پاسخ به ترمز اضافی وارد عمل می‌شود. این سیستم از حلقه بسته کنترل برای جلوگیری از فشار ترمز از داخل شدن به میدان غیر ثابت استفاده می‌نماید. (برای سمت راست میدان کنترل) که با میزان بالایی از سرخوردگی ترمز و خطر همراه قفل چرخها مشخص می‌گردد.

دانلود ترکیب مدار ترمز از کتاب Brake System

کتاب جامع داروها

کتاب جامع داروها

بیماریهای متعدد در اعصار متفاوت سلامت انسان را به مخاطره می انداخته است وبا عنایت به پیشرفت علم و تكنولوژی همچنان بیماریهای نوپدید و برخی بیماریها برای سلامت انسان خطر آفرین است

دانلود کتاب جامع داروها

کتاب جامع دارو ها
داروها
کتاب جامع
تحقیق
مقاله 
پژوهش
دانلود تحقیق
دانلود مقاله 
دانلود پژوهش
دسته بندی پزشکی
فرمت فایل doc
حجم فایل 495 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 81

کتاب جامع داروها

 

بیماریهای متعدد در اعصار متفاوت سلامت انسان را به مخاطره می انداخته است وبا عنایت به پیشرفت علم و تكنولوژی همچنان بیماریهای نوپدید و برخی بیماریها برای سلامت انسان خطر آفرین است.
در عصر حاضر تلفات ناشی از بیماریهای عفونی كاهش یافته اما مرگ و میرهای ناشی از بیماریهای غیرواگیر جایگزین بیماریهای عفونی گردیده است.
لذا علاوه بر اینكه شیوه زندگی در بروز چنین بیماریهائی موثر است، جهت جلوگیری از مرگ و میر ناشی از این بیماریها استفاده به موقع و اصولی از داروهای مورد نیاز نیز موثر خواهد بود.
بیماریهای روانی با توجه به استرسهای ناشی از زندگی ماشینی و نیز بیماریهای نوپدید احساس نیاز به مراقبت و مصرف اصولی و منطقی دارو را بیشتر میكند كه موجب كاهش عوارض ناشی از بیماریها خواهد شد.
مجموعه حاضر با حمایت اعضای شورای برنامه ریزی داروئی كشور (آقایان: دكترشریفی،دكتر اسلامی،دكتر رحیمی،دكترحدیدی،دكترنقوی،دكترصلبی،دكتر شاهسون، دكترغیائی،مهندس رحمانی) و همكاری معاونت محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی مشهد تدوین شده است.
لازم است از نظرات علمی برخی از اعضای هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشكی آذربایجان غربی، گیلان، شیرازوایران و خانم دكتر نفیسی در خصوص انتخاب داروهای ماكز بهداشتی درمانی تشكر نمائیم. 

آنتی هیستامین دكونژستانت Antihistamine Decongestant

اشكال دارویی Tab: Chlorpheniramine 2.5mg + Phenylephrine 5mg + Phenylpropanolamine 20mg 

℞ موارد و مقدار مصرف :
احتقان و آبریزش بینی در اثر سرماخوردگی و یا رینیت حساسیتی
بزرگسالان: یك قرص هر6 تا 8 ساعت تا رفع علائم مصرف می شود.
كودكان 6 تا 12 سال: 2 تا 3 قرص در روز می توان استفاه كرد.
N موارد منع مصرف و احتیاط :
مصرف این دارو در نوزادان ممنوع است .
به علت وجود اثرات آنتی موسكارینی این دارو، استفاده ازآن در بیماران مبتلا به گلوكوم زاویه بسته، زخم پپتیك تنگ كننده مجرای گوارش و انسداد مثانه باید با احتیاط باشد.
مصرف در بارداری و شیردهی :
در گروه C حاملگی قرار دارد. تجویز آنتی هیستامینها درمادران شیرده ممنوع است.
2 تداخلات مهم :
این دارو اثرات خواب آلودگی سركوب كننده ای CNS داروهایی نظیرالكل، باربیتوراتها، ضد دردهای مخدر، ضد اضطرابها و ضد سایكوزها را تشدید می كند و همچنین باعث طولانی شدن و تشدید اثرات آنتی موسكارینی (آنتی كولینرژیكی) داروهایی مثل آتروپین، دیسوپرامید و برخی ضدافسردگی سه حلقه ای، مهاركننده هایMAO، فنوتیازین ها، كینیدین و هالوپریدول می گردد.
Õ عوارض جانبی :
دپرسیون :CNS خواب آلودگی، گیجی، ضعف، سستی. 
اثرات آنتی موسكارینی: خشكی دهان، بینی، گلو، غلیظ شدن ترشحات راههای تنفسی، تاری دید، احتباس ادرار و یبوست.
h توصیه ها :
در زمان استفاده از این دارو بیمار باید آب كافی (روزانه 2 لیترآب) دریافت كند.
هنگامیكه ترشحات بینی چركی است استفاده از آنتی هیستامین ها باعث غلیظ شدن ترشحات می شود مخصوصاً اگر بیمار آب كافی دریافت نكند.
این دارو ممكن است باعث خواب آلودگی و منگی شود از این رو بیمار باید از انجام كارهایی كه نیاز به هشیاری دارند خودداری كند. 
بیمار باید از مصرف همزمان الكل و سایر داروهای تضعیف كننده CNS بپرهیزد.

N شرایط نگهداری :
پرومتازین Promethazine 

اشكال دارویی Inj: 25mg/ml
Syrup: 5.65mg/5ml

℞ موارد و مقدار مصرف :
واكنشهای حساسیتی 
بزرگسالان: دوز معمول خوراكی mg25 در هنگام خواب است. در صورت نیاز ممكن است mg5/12 قبل از هر وعده غذایی و هنگام خواب تجویز شود.
دوز تزریقی دارو mg25 است كه ممكن است در صورت لزوم با فواصل 2 ساعته تكرار شود. درمان باید در اولین فرصت به خوراكی تغییر یابد.
كودكان بالای 2 سال: دوز خوراكی mg25 در هنگام خواب و یا mg5/12-25/6 سه بار در روز است.
دوز تزریقی دارو كمتر از mg5/12 است كه نباید از نصف دوز بزرگسالان بیشتر گردد.
تسكین قبل از عمل جراحی 
بزرگسالان: mg50-25 به صورت خوراكی در هنگام خواب تجویز می شود.
دوز mg50 به صورت تزریقی برای آرام بخشی و كاهش نگارنی و اضطراب در هنگام شروع زایمان استفاده می شود برای این منظور دوز دارو نباید از mg100 در 24 ساعت بیشتر گردد.
كودكان بالای 2سال: دوز خوراكی mg25-5/12 است كه در هنگام خواب تجویز می شود. دوز تزریقی نباید از نصف دوز بزرگسالان بیشتر گردد.
ضد تهوع 
بزرگسالان و كودكان بالای 2سال: دوز معمول خوراكی mg25 است. دوزهای mg25-5/12 كه در صورت نیاز هر 4 تا 6 ساعت تكرار می شوند. 
هم برای پیشگیری و یا درمان تهوع و استفراغ فعال تجویز می شود.
دوز معمول تزریقی بزرگسالان: mg25-5/12 است كه درصورت نیاز می تواند هر4 ساعت تكرارشود. دوز تجویز شده برای كودكان 2 تا 12 سال نباید از نصف مقدار دوز بزرگسالان بیشتر شود.
توجه: در صورتیكه به منظور پیشگیری از تهوع و استفراغ بعد از جراحی تجویز می شود باید دوز داروهای خواب آور و ضد دردهای همراه یا باربیتوراتها كاهش یابد.
بیماری حركت 
بزرگسالان: دوز معمول خوراكی mg25 دو بار در روز است. اولین دوز باید 30 تا60 دقیقه قبل از حركت و شروع مسافرت دریافت شود و در صورت نیاز 8 تا 12 ساعت بعد تكرار گردد.
كودكان بالای 2 سال: mg25-5/12 دو بار در روز تجویز می شود.
 موارد منع مصرف و احتیاط :
در بیماران در حال كوما و در صورت وجود تضعیف سیستم اعصاب مركزی CNS بعد از مصرف باربیتوراتها، بیهوشی عمومی، الكل و ضد دردهای مخدر نباید تجویز شود.
در صورت وجود حساسیت مفرط به پرومتازین، یرقان، دپرسیون مغز استخوان و در كودكان بیمار و دچار كم آبی (دهیدراته) منع مصرف دارد.
پرومتازین در بیماران مبتلا به بیماری های قلبی- عروقی، نارسایی كبد، صرع، زخم های پپتیك، و سابقه آپنه خواب باید با احتیاط تجویز گردد.
مصرف این دارو در كودكان زیر 2 سال و همچنین بیماران سالمند و ناتوان توصیه نمی شود.
مصرف در بارداری و شیردهی :
در گروه C حاملگی قرار دارد. مصرف این دارو در دوران شیردهی توصیه نمی شود.
 تداخلات مهم :
داروهای مضعف سیستم اعصاب مركزی نظیر باربیتوراتها، آنتی هیستامینها، آرام بخش ها، الكل و خواب آورها در صورت مصرف همزمان باعث تشدید اثرات پرومتازین می شوند.
داروهای آنتی كولینرژیك باعث تشدید عوارض این دارو می شوند.
 برای اطلاع از سایر موارد به تك نگار دیفن هیدرامین مراجعه شود.
 عوارض جانبی :
به طوركلی عوارض این دارو مانند سایر آنتی هیستامینها است كه در تك نگار مربوط به دیفن هیدرامین ذكر شده است.
از عوارض مهم پرومتازین لوكوپنی، آگرانولوسیتوز، واكنشهای حساسیتی، كوما، تشنج، تحریك CNS اختلال در هماهنگی و سرگیجه است كه شایع نیستند.
 توصیه ها :
شكل خوراكی دارو باید همراه غذا یا شیر مصرف شود.
بیمارباید از قرارگرفتن در برابر نور مستقیم خورشید پرهیز كرده و از كرمهای ضد آفتاب استفاده كنند.
باید به
بیمار توصیه شود كه از رانندگی و انجام كارهای حساس خودداری كنند. 
وضعیت تنفسی بیمار به ویژه كودكان باید به دقت كنترل شود.
بهترین روش تزریق، تزریق عمیق عضلانی است. تزریق وریدی باید با غلظت mg/ml25 و با سرعت mg/min25 باشد.
از تزریق زیر جلدی و داخل سرخرگی این دارو باید پرهیز كرد زیرا باعث نكروز و گانگرن می شود.
محل تزریق عضلانی هم باید روزانه تغییر كند.
در صورت انفوزیون وریدی باید با بستن فویل به دور بطری از رسیدن نور به محلول جلوگیری كرد.
 شرایط نگهداری :
در دمای 15 تا30 درجه سانتیگراد و دور از نور نگهداری شود.ترفنادین Terfenadine

اشكال دارویی Scored Tab: 60mg

℞موارد و مقدار مصرف :
درمان علامتی وضعیت های حساسیتی شامل رینیت، ورم ملتحمه چشم و كهیر 
بزرگسالان: بیشترین دوز قابل تجویز ترفنادین mg120 در روز است كه می تواند به صورت mg60 دو بار در روز و یا تك دوز mg120 تجویز شود.
در رینیت حساسیتی می توان با دوز mg60 به صورت تك دوز و یا در دوز منقسم شروع كرد.
كودكان: برای كودكان 6 تا 12 سال دوز mg30 دو بار در روز و 3 تا 6 سال دوز mg15 دو بار در روز پیشنهاد می شود.
 موارد منع مصرف و احتیاط : 
در مبتلایان به بیماریهای حاد كبدی، ناراحتی های قلبی و اختلالات الكترولیتی منع مصرف دارد.
در صورت بروز عوارضی مثل سرگیجه، تپش قلب، سنكوپ و یا تشنج باید مصرف دارو قطع شود.
ترفنادین در كودكان زیر 12 سال، مبتلایان به پورفیری، آسم و COPD باید با احتیاط تجویز شود.
مصرف در بارداری و شیردهی :
در گروه C حاملگی قرار دارد. در دوران شیردهی نباید استفاده شود. 
 تداخلات مهم : 
اریترومایسین، كلاریترومایسین، كتوكونازول، ایتراكونازول، فلوكونازول و فلوواكسامین درصورت مصرف همزمان با ترفنادین با تداخل در متابولیسم آن باعث تجمع ترفنادین می شود و نباید تجویز شوند. 
مصرف همزمان ترفنادین و فلوكستین باعث اختلال عملكرد قلب می شود.
مصرف همزمان ضد افسردگی های سه حلقه ای، آنتی آریتمی ها (بتابلوكرها، دیگوكسین و وراپامیل) كینین،سیساپراید و دیورتیكها (به غیر از تریامترن H) ممنوعیت دارد.
عوارض جانبی :
مهمترین عارضه ترفنادین آریتمی قلبی است كه در دوزهای بالا مشاهده می شود.
 توصیه ها :
در صورت بروز تاكیكاردی، آریتمی قلبی، تپش قلب و تشنج بلافاصله مصرف دارو را قطع و به پزشك مراجعه كنید.
از مصرف همزمان داروهای كاهنده پتاسیم خون خودداری شود.
 شرایط نگهداری : 
در ظروف در بسته و دور از نور نگهداری شود.
دیفن هیدرامین Diphenhydramine HCL 

اشكال دارویی Elixir: 12.5mg/5ml

℞ موارد و مقدار مصرف :
درمان علامتی واكنشهای حساسیتی و كنترل تهوع، استفراغ و سرگیجه 
بزرگسالان: mg50-25 هر 4 تا 8 ساعت تجویز می شود.
كودكان (با وزن بیشتر ازkg10): mg25-5/12 سه یا چهاربار در روز و یاmg/kg 5 در روز تجویز میشود. حداكثر دوز روزانه mg300 است.
بیماری حركت 
بزرگسالان: اولین دوز به مقدار mg25 باید 30 دقیقه قبل از حركت مصرف شود و در طول مدت حركت هم همان دوز قبل از هر وعده غذایی و قبل از خواب توصیه می شود.
خواب آور 
بزرگسالان و كودكان بالای 12 سال: mg50 هنگام خواب شب تجویز می شود.
ضد سرفه 
بزرگسالان: mg25(ml10) هر 4 ساعت تجویز می شود. نباید از mg100 در 24 ساعت بیشتر گردد.
كودكان: 6 تا 12 سال mg5/12(ml5) هر 4 ساعت تجویز می شود و از mg50 در 24 ساعت نباید بیشتر شود، 2 تا 6 سالmg 25/6 (ml5/2) هر 4 ساعت و حداكثر mg25 در 24 ساعت تجویز می گردد.
 موارد منع مصرف و احتیاط :
در نوزادان تازه متولد شده و یا ناقص، مادران شیرده، گلوكوم با زاویه بسته، زخم گوارشی تنگ كننده مجرا، هیپرتروفی پروستات، حمله آسم، انسداد گردن مثانه، انسداد پیلور و دوازدهه و ناراحتی های دستگاه تنفسی تحتاتی نباید مصرف شود. در بیماران مستعد برای احتباس ادرار، سابقه آسم، افزایش فشار داخل چشم، هیپرتیروئیدیسم، بیماریهای قلبی- عروقی یا زیادی فشار خون بااحتیاط تجویز شود.
در كودكان زیر 2 سال با احتیاط زیاد تجویز شود و بهتر است پرهیز شود.
دیفن هیدرامین در بیماران مبتلا به پورفیری منع مصرف دارد و به عنوان خواب آور برای كودكان زیر 12 سال توصیه نمی گردد.


مصرف در بارداری و شیردهی :
در گروه B حاملگی قرار دارد. در سه ماهه سوم حاملگی نباید تجویز شود. این دارو در شیر مادر ترشح می شود و در دوران شیردهی نباید تجویز شود.
 تداخلات مهم :
داروهای مهار كننده MAO اثر آنتی هیستامین از جمله (دیفن هیدرامین) را تحت تاثیر قرار می دهند.
الكل، باربیتوراتها، خواب آورها، ضد اضطرابها و سایر تضعیف كننده های باعث تشدید اثرات خواب آوری این دارو می شود. 
مصرف همزمان با داروهای آنتی كولینرژیك نظیر آتروپین و ضد افسردگیهای سه حلقه ای باعث تشدید اثرات آنتی موسكارینی این دارو می گردد.
 عوارض جانبی :
شایع ترین: خواب آلودگی، گیجی، سردرد، اختلال در هماهنگی عضلات، خشكی دهان، غلیظ شدن ترشحات تنفسی، تاری دید، احتباس ادرار، یبوست و اختلالات گوارشی.
 توصیه ها :
برای بهبود عوارض گوارشی دارو می توان آنرا همراه غذا مصرف كرد.
مصرف همزمان آنتی هیستامین ها با داروهای مهار كننده MAO ممنوعیت دارد.
خواب آلودگی ناشی از دارو با ادامه مصرف آن كاهش می یابد.
در صورت بروز خواب آلودگی بیمار باید در حین مصرف دارو از رانندگی و انجام كارهای حساس بپرهیزد.
 شرایط نگهداری :
در ظروف در بسته و در دمای اتاق و دور از نور نگهداری شود.

دانلود کتاب جامع داروها

طراحی کتابخانه عمومی

طراحی کتابخانه عمومی

عنوان پروژه، طراحی کتابخانه عمومی است این نوع کتابخانه ها، بر خدمات اجتماعی در سطح شهر تأکید می کند

دانلود طراحی کتابخانه عمومی

طراحی کتابخانه عمومی
طراحی
کتابخانه عمومی
دسته بندی معماری
فرمت فایل docx
حجم فایل 3067 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 119

عنـوان پروژه:

عنوان پروژه، طراحی کتابخانه عمومی است. این نوع کتابخانه ها، بر خدمات اجتماعی در سطح شهر تأکید می کند.

در ایجاد کتابخانه عمومی، فرض بر این نهاده می شود که یک انسان هر چه بیشتر بداند فرد مفیدتری به حال جامعه خود خواهد بود و از این رو برای همه افراد یک جامعه باید امکاناتی فراهم آورد تا مطابق نیازهای خویش، خواندن آنچه را به حال خود مفید می دانند، در دسترس داشته باشند.

بیان ضرورت های طراحی

کتابخانه گردآورنده تلاش های فرهنگی، هنری، علمی و فنی بشر و قلب نظام اطلاع رسانی یک جامعه است. و با توجه به جایگاه محوری ارتباطات و اطلاع رسانی در تمدن کنونی کتابخانه نهادی است که در عین حفظ میراث دیروز نقشی فعال در شکل دادن به امروز و تغییر جامعه به سوی فردای متعالی دارد. و به این اعتبار کمتر نهادی را می توان یافت که چنین پیوند اساسی با وضع حال و سرنوشت آینده نسبتاً دور یک ملت داشته باشد.

شهر مشهد به عنوان یکی از کلان شهرهای کشور، در مقاطع مختلف تاریخی علاوه بر مؤثر بودن در سرنوشت کشور، به عنوان کانون علم و ادب زادگاه اندیشمندان بسیاری بوده است. 

ولی با این وجود به دلیل کمبود مراکز فرهنگی اجتماعی، این استان همواره از فقر فرهنگی اجتماعی زیادی رنج می برد.

تا جائی که برای انجام یک مطالعه جامع و مناسب برای یک موضوع، نمی توان حتی یک کتابخانه و یا مرکز فرهنگی مناسب را انتخاب نمود و برای به دست آوردن کوچکترین اطلاعات در هر زمینه ای، نیاز به صرف وقت و هزینه زیادی است که از عهده اغلب
دانش پژوهان و دانشجویان خارج است.

از سوی دیگر دور افتاده بودن شهر نسبت به مراکز علمی و فرهنگی کشور، کار سفر کردن به این شهرها را مشکل کرده است و باید زمان و هزینه زیادی صرف آن کرد. لذا توجه به ساخت مراکز فرهنگی، آموزشی و اطلاع رسانی در این منطقه، علاوه بر تبدیل شدن آن به کانون علم و فرهنگ در شرق کشور، می تواند زمینه ساز تقویت و پیشرفت سیستم آموزشی گردد.

از جنبه دیگر، وجود مراکز دانشگاهی و تعداد زیاد دانشجویانی که دسترسی به منابع اطلاعاتی جدید و دست اول، یکی از حقوق اولیه آنان است، ضرورت وجودی این مسئله را بارزتر می کند.

از سوی دیگر به منظور صرفه جویی در وقتی که در مسیر رفت و آمد چند کتابخانه اصلی شهر صرف می شود، پیشنهاد می شود کتابخانه هایی در مناطق مختلف شهر ساخته شوند تا علاوه بر رفع نیاز علاقه مندان، مکانی برای ترغیب سایرین به این مهم باشند.

به طور قطع وجود کتابخانه های بزرگ و مجهز با مقیاس کارکردی شهری و حتی فراشهری، با توجه به موقعیت شهر مشهد، برای تأمین نیازهای عملی، فرهنگی و ... اقشار مختلف، الزامی است.

اما با توجه به نیاز جامعه امروز که تقویت فرهنگ مطالعه در میان توده مردم است، شاید بهتر باشد علاوه بر تجهیز هر چه بیشتر کتابخانه تخصصی، در فکر ایجاد کتابخانه هایی با فضایی هماهنگ و آمیخته با فضاهای شهری و زندگی روزمره توده مردم به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی باشیم.

فهرست مطالب

پیشگفتار .............................. 1

فصل اول : مطالعات پایه ....................... 5

فصل دوم : مطالعات زمینه ......... 28

فصل سوم : مطالعات تکمیلی ........... 45

فصل چهارم : مطالعات تطبیقی ............ 70

فصل پنجم : معرفی و آنالیز سایت ........ 86

فصل ششم : مبانی برنامه فیزیکی ........... 95

منابع ................................... 117

دانلود طراحی کتابخانه عمومی

کتاب دیوارهای میخ گذاری شده در خاک

کتاب دیوارهای میخ گذاری شده در خاک

کتاب دیوارهای میخ گذاری شده در خاک

دانلود کتاب دیوارهای میخ گذاری شده در خاک

دیوار
میخ گذاری
دیوارهای میخ گذاری شده
دوخت خاک
تکستایل
ژئوتکستایل
مسلح کردن خاک
میخ گذاری در خاک
دسته بندی عمران
فرمت فایل pdf
حجم فایل 7414 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 156

کتاب میخ گذاری شده در خاک برای استفاده شما عزیزان که تبدیل به پی دی اف شده است  .

دانلود کتاب دیوارهای میخ گذاری شده در خاک

طراحی وب سایت دانلود کتاب

طراحی وب سایت دانلود کتاب

این سایت امكانی است برای در اختیار گذاشتن كتابها در دسترس عموم تا بتوانند از این طریق به اطلاعات خود افزوده و نتیجه مطلوب را از مطالعه آنها بگیرند

دانلود طراحی وب سایت دانلود کتاب

طراحی 
وب سایت 
دانلود کتاب
سایت دانلود کتاب
صفحات وب
دسته بندی کامپیوتر و IT
فرمت فایل doc
حجم فایل 53 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 43

این سایت امكانی است برای در اختیار گذاشتن كتابها در دسترس عموم تا بتوانند از این طریق به اطلاعات خود افزوده و نتیجه مطلوب را از مطالعه آنها بگیرند.

بطور كلی سایت برای دریافت كتابها برنامه ریزی شده است همچنین امكان قرار دادن فایل را برای كاربران فراهم نموده است كه برای این كار بازدید كنندگان باید عضو سایت باشند .

امكانات زیر برای طراحی سایت نظر قرار گرفته است .

 بخش كاربری :

-         بخشی از سایت  مربوط به لینك های سایر سایت های دیگر كه كار مشابه سایت ما را انجام می دهند و كتابخانه های الكترونیكی معروف باشد .

-         بخش جستجو نیز برای كتابهای مورد نظر كاربران قرار داده شده است.

-         تبلیغات سایر ارگانها و سازمانها نیز در سایت قرار داده شده است

بخش مدیریتی :

-         در صفحات سایت یك بخش كوچك برای ورود نام كاربری و رمز عبور مدیر سایت و كاربران عضو در سایت  گنجانده شده است . مدیر سایت از این طریق می تواند به صفحات كنترلی دسترسی یابد و كاربران عضو می توانند كتاب های جدید خود را در سایت بگذارند

-         صفحه كنترلی مربوط به مدیر سایت می تواند حاوی امكاناتی مثل حذف كاربران ، حذف یا تغییر اطلاعات كتاب ها می باشد .

صفحه مربوط به كاربران عضو می تواند دارای امكانات اضافه كردن كتاب  باشد

فهرست مطالب

 

عنوان                                                            صفحه

چکیده ............................................ أ

امکانات سایت دانلود کتاب.......................... 1

بانک اطلاعاتی وب سایت ............................. 4

صفحات وب سایت .................................... 8

کد برنامه ....................................... 11

خلاصه ............................................ 40

منابع  .......................................... 41

 

دانلود طراحی وب سایت دانلود کتاب

نکات مهم و کنکوری خلاصه کتاب مدیریت اسلامی (( دکتر سید علی اکبر افجه ای )) + نمودار درختی

نکات مهم و کنکوری خلاصه کتاب مدیریت اسلامی (( دکتر سید علی اکبر افجه ای )) + نمودار درختی

نکات مهم و کنکوری خلاصه کتاب مدیریت اسلامی دکتر سید علی اکبر افجه ای که توسط رتبه برتر کشوری رشته مدیریت بازرگانی در دو فایل مکمل و ارزشمند تهیه شده و جزوه شخصی ایشان می باشد، فایل اول شامل 189 نکته مهم و کنکوری خلاصه کتاب مدیریت اسلامی دکتر سید علی اکبر افجه ای می باشد و فایل دوم شامل 30 نمودار درختی نکات مهم و کنکوری خلاصه کتاب مربوطه می باشد که

دانلود نکات مهم و کنکوری خلاصه کتاب مدیریت اسلامی (( دکتر سید علی اکبر افجه ای )) + نمودار درختی

خلاصه کتاب مدیریت اسلامی دکتر سید علی اکبر افجه ای
189 نکته مهم و کنکوری خلاصه کتاب مدیریت اسلامی دکتر سید علی اکبر افجه ای
30 نمودار درختی نکات مهم و کنکوری خلاصه کتاب افجه ای
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل pdf
حجم فایل 2748 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 24

نکات مهم و کنکوری خلاصه کتاب مدیریت اسلامی دکتر افجه ای که توسط رتبه برتر کشوری رشته مدیریت بازرگانی در 2 فایل جداگانه و در 24 صفحه فایل پی دی اف تهیه و ویرایش شده و جزوه شخصی ایشان می باشد.

دانلود نکات مهم و کنکوری خلاصه کتاب مدیریت اسلامی (( دکتر سید علی اکبر افجه ای )) + نمودار درختی

کاملترین خلاصه کتاب مبانی سازمان و مدیریت (( دکتر علی رضائیان ))

کاملترین خلاصه کتاب مبانی سازمان و مدیریت (( دکتر علی رضائیان ))

کاملترین خلاصه کتاب مبانی سازمان و مدیریت (( دکتر علی رضائیان )) که توسط رتبه برتر کشوری رشته مدیریت بازرگانی در 2 فایل مکمل و ارزشمند تهیه شده و جزوه شخصی ایشان می باشد، فایل اول شامل 422 نکته مهم و کنکوری خلاصه کتاب مبانی سازمان مدیریت دکتر رضائیان می باشد که در 40 صفحه تهیه و ویرایش شده و فایل دوم شامل 130 نمودار درختی نکات مهم و کنکوری مبانی

دانلود کاملترین خلاصه کتاب مبانی سازمان و مدیریت (( دکتر علی رضائیان ))

خلاصه کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر علی رضائیان
 422 نکته مهم و کنکوری خلاصه کتاب مبانی سازمان مدیریت دکتر رضائیان
130 نمودار درختی نکات مهم و کنکوری مبانی سازمان مدیریت دکتر رضائیان
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل pdf
حجم فایل 7077 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 67

کاملترین خلاصه کتاب مبانی سازمان مدیریت دکتر علی رضائیان که توسط رتبه برتر کشوری رشته مدیریت بازرگانی در 2 فایل ارزشمند و جداگانه و در 67 صفحه فایل پی دی اف تهیه و ویرایش شده و جزوه شخصی ایشان می باشد.

دانلود کاملترین خلاصه کتاب مبانی سازمان و مدیریت (( دکتر علی رضائیان ))

کتاب راهنمای اتصالات فولادی

کتاب راهنمای اتصالات فولادی

کتاب راهنمای اتصالات فولادی

دانلود کتاب راهنمای اتصالات فولادی

اتصالات 
فولادی 
اتصالات فولادی 
راهنمای اتصالات فولادی
دسته بندی عمران
فرمت فایل pdf
حجم فایل 2979 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 221

کتاب راهنمای اتصالات فولادی پی دی اف  شده جهت شما عزیزان که روی موبایل خود همیشه در دسترس داشته باشید. 

دانلود کتاب راهنمای اتصالات فولادی

صفحه قبل 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعد